Brändid

Raymond Weil

„Iseseisvus on meele seisund“

Raymond Weili uued kellakollektsioonid väljendavad selgelt tootja luksuslikku eripära tegutseda edukalt iseseisva perefirmana.

Nabucco uus „masculine“ mehaaniliste kellade kollektsioon on ere näide iseseisvusest ja vabadusest. Kella 46mm läbimõõduga korpus, must sihverplaat, selgete ning konkreetsete seieritega „nägu“ ja 20 ATM veekindlust annavad aimu tugevusest, kindlusest ja iseseisvusest. Liiatigi on Nabucco Giuseppe Verdi samanimelise ooperi peategelaskuju ning vabaduse ja iseseisvuse kehastus.

Uue kollektsiooni Freelancer nimi on samuti tõlgendatav iseseisvusena ja vabadusena. Samas näitab nimetatud kollektsioon ka iseseisva pere ja tema traditsioonide kindlat jätkuvust. Just hr. Raymond Weili enda lapselapsed Elie ( Marketingi direktor) ja Pierre ( Müügidirektor) on olnud Freelancer kellade peaarhidektid.

www.raymond-weil.com

Seiko

2009. aasta Seikot iseloomustab igakülgne pühendumus täiuslikkusele.
Üle 30. aastane unistus ja uurimistöö väljendada aega naturaalsel ja sujuval viisil on õnnestunud vormida kelladesse Spring Drive ja Ananta. Lühidalt öelduna tähendab see peenmehaanika meisterlikkuse ühendamist kaasaegse ja tipptasemel kvartstehnoloogiaga. See aga omakorda on viinud ajamõõtmise 5 korda täpsemaks standardsest mehaanilisest ajamõõtmistehnoloogiast.

Jätkuvalt põnevaid tehnoloogilisi täiendusi leidub ka Seiko n.n igapäeva kollektsioonides Arctura, Sportura, Velatura ja Premier.
Täiendav info:
www.seikowatches.com


Pulsar

Pulsar- Ütle oma suund!
Seiko korporatsiooni tütarmärk Pulsar soovib rõhutada oma toodetega kommunikatsiooni olulisust. Ütle oma suund ja siis me saame olla Sulle toeks Sinu teekonnal!
Käekell ütleb väga palju sellest, millisel suunal Sina oled, milline on Sinu elustiil. Pulsari kollektsioonis on palju erinevaid ja atraktiivseid kellamudeleid leidmaks omale sobilik ajamõõtja ja teekaaslane.
Täiendav info:
www.pulsarwatches.com


Lorus

Lorus kaubamärk võlgneb oma edu oma lubadusele. Lubadus sellest, et Lorus kell on valmistatud mõttega oma partnerist-kella kandjast ja seda juba üle 20. aasta.
Loruse lubadus on: disainitud naudinguks, toodetud kestma, tähistamaks elu.
Iga Lorus kell on tehtud tundega väljendada inimeste rõõmu, head tunnet ning naudingut. Tähistada igat hetke inimeste elus.

www.loruswatches.com

Morellato

Trendi teadlikkus, elu nauding, materjali ja vormi harmoonia, valikuline kokkusobivus- kõik see teeb Itaalia brändi Morellato moeehete liidriks Euroopas. Originaalsus ja kergus annavad Morellatole sümboolse ja emotsionaalse tähenduse esindamaks modernset luksust. Tulemuseks on trendikad ja moekad ehted igapäevaseks kandmiseks ja olemaks šikk iga päev!

www.morellato.com

Miss Sixty

Innovaatilisuse poolest tuntud Miss Sixty toob taas esile 60-70-ndate naise boheemlaslikkuse ja kire. Nooruslik naine on vaba näitama oma isiku personaalsust, sensuaalsust, tugevust ja tarkust, millisena esitleb ennast ka Miss Sixty. Glamuur, innovaatilisus ja nooruslikkus on märksõnad, mis hoiavad Miss Sixtyt ja tema kandjat moemaailmas sammu võrra teistest ees.

www.misssixtyjewels.com

Molecole

Elegants ja mood!

Morellato tütarfirma Molecole on peamiselt suunitletud hõbeehetele kombineetud erinevate vääriskivide, pärlite ja nahaga. Põnevad ja isikupärased ehted elegantsist ja moest lugupidavatele naistele!

www.molecolegioielli.com